Brzeziński odwiedził Hołownię. Ambasador zachęcił marszałka do obserwowania konta... psa dyplomaty!

Portal TV Republika, wch 05-12-2023, 18:30
Artykuł
Twitter

Czy od dyplomaty reprezentującego pierwsze mocarstwo świata można oczekiwać powagi i walorów intelektualnych? Okazuje się, że w przypadku Marka Brzezińskiego, ambasadora Stanów Zjednoczonych w Warszawie, są to wymagania zdecydowanie za wysokie. Po tanecznych występach z Myrchą, wyraźnie sympatyzujący z proniemieckim obozem Tuska (czy Brzeziński wie, że ambicją Niemców jest wypchnięcie USA z Europy?) ambasador odwiedził Hołownię. Spotkanie z marszałkiem rotacyjnym miało ten sam poziom, co wygibasy z parlamentarzystą PO i jego partnerką.

„Wspaniale jest spotkać gwiazdę mediów społecznościowych!” - w taki sposób marszałka Szymona Hołownię przywitał Mark Brzeziński podczas wizyty w Kancelarii Sejmu. Nagranie zostało opublikowane na Twitterze Sejmu.

"Nie nie, to ty jesteś gwiazdą mediów społecznościowych, a nie ja", odparł Hołownia. Obaj panowie śmiali się i wzajemnie wskazywali się palcami.

"Dziękuję. W dodatku z człowiekiem, którego żona nosi nazwisko Brzezińska (żona Hołowni, Urszula, używa zarówno nazwiska rodowego, jak i tego po mężu: Brzezińska-Hołownia). Czy możemy być spokrewnieni?", pytał Brzeziński.

"Tak, tak, jesteśmy dalszą rodziną", odpowiedział rotacyjny cały czas się śmiejąc.

Następnie rozmowa przeszła na temat profilu Teddy’ego - psa ambasadora Brzezińskiego na Instagramie.

"Zaobserwujmy się nawzajem!" - zaproponował dyplomata, którego pupil ma konto na Instagramie: Ambasaadog Teddy. Brzeziński przy tej okazji zachęcił internautów do obserwowania konta jego psa.

"Ambassadog Teddy wysłał ci zaproszenie", powiedział do marszałka ambasador. „Follow” w telefonie Hołowni kliknął towarzyszący Hołowni poseł Michał Kobosko.

Źródło: Twitter, wpolityce.pl, Portal TV Republika, wch

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy