Co z galą Najmana? Wojewoda łódzki zabrał głos

Artykuł
Fot. Twitter/Tobiasz Bocheński/ YouTube/Kanał Sportowy(screen)

Spółka MMA-VIP, której prezesem jest Marcin Najman, zamierza zorganizować w Wieluniu galę sportów walki. Sytuacja budzi wiele kontrowersji. Głównie dlatego, że jednym ze współwłaścicieli federacji jest gangster mafii pruszkowskiej Andrzej Z. ps. „Słowik”. W związku z sytuacją do Wielunia udał się dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski.

Stanowski podczas rozmowy próbował przekonać burmistrza miasta Pawła Okrasę do rezygnacji z wynajęcia hali na organizację gali. Burmistrz jednak upierał się przy swojej decyzji. W sprawę postanowił zaangażować się wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński, który obejrzał materiał @Sportowy_Kanal z udziałem burmistrza Wielunia. 

- Jestem głęboko wstrząśnięty i załamany tym, co zobaczyłem. Jutro odniosę się do sprawy mafijnej gali szerzej - podkreślił wojewoda i zapewnił, że przedstawi swoje stanowisko w tej sprawie. 

CZYTAJ: Najman znów manipuluje opinią publiczną. Wykorzystuje do tego dzieci

Burmistrz Wielunia w rozmowie z dziennikarzem sportowym oznajmił, że gmina tylko wynajęła halę, ale nie bierze udziału w organizacji. Cena za wynajem to 10 tys. złotych - informuje burmistrz.

Źródło: Twitter, wpolityce, kanał sportowy

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy