Denis Czeryszew wypożyczony do Valencii

Artykuł
facebook.pl/valenciacf.en

Ostatniego dnia okienka transferowego, Rosjanin Denis Czeryszew trafił z Realu Madryt do Valencii. Lewoskrzydłowy będzie miał szansę debiutu już jutro w meczu przeciwko FC Barcelonie w pierwszym półfinale Pucharu Króla.

Reprezentant Rosji jest wychowankiem Realu Madryt, jednak nie zdołał on przebić się na stałe do pierwszego składu. Czeryszew jedynie był ciągle wypożyczany, w ostatnich dwóch sezonach najpierw trafił do Sevilli a następnie do Villareal.
W minionym, zimowych okienku transferowym, w wyścigu o 25-latka startowały takie kluby jak Liverpool, Valencia oraz ponownie Sevilla. Denis Czeryszew ostatecznie wybrał klub popularnych ,,Nietoperzy”. Jak mówi sam zawodnik, wybór był dość łatwy podkreślając ze jego tymczasowy klub to wielka firma. Rosjanin trafił do Valencii z Realu Madryt na zasadzie półrocznego wypożyczenia bez możliwości wykupienia piłkarza.

Denis Czeryszew może zadebiutować w barwach Valencii już jutro. W pierwszym półfinałowym meczu o Puchar Króla, ,,Nietoperze” zagrają z obrońca trofeum FC Barceloną.
Jego ewentualny jutrzejszy występ budzi wiele komentarzy. Rosjanin może sięgnąć po Puchar Króla z którego to przez niego Królewscy zostali wyrzuceni z rozgrywek. W grudniu ubiegłego roku wystąpił w meczu przeciwko Cadiz, choć nie był do tego uprawniony. Real Madryt został za to zdyskwalifikowany z rozgrywek.

Źródło:

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy