Goli strzelać nie umie, co innego kopać w butelki. Nowa profesja CR7 [wideo]

Artykuł
SSC1

Cristiano Ronaldo nie krył złości, kopiąc butelki z wodą po porażce w lidze saudyjskiej. Al-Nassr Rijad przegrał na wyjeździe z Al-Ittihad 0:1 i stracił pozycję lidera na rzecz tego rywala. Portugalski piłkarz w drugim kolejnym meczu nie zdobył gola. Tymczasem internet pęka ze śmiechu.

CR 7 po meczu złość wyładował w tunelu, kopiąc butelki z wodą. To drugi mecz, w którym Portugalczyk nie wpisał się na listę strzelców. Piłkarz bliski był szczęścia w doliczonym czasie gry, ale bramkarz Marcelo Grohe spisał się bez zarzutu.

Zwycięskiego gola zdobył w 10. min Brazylijczyk Romarinho. Zespół Al-Ittihad został nowym liderem i nie przegrał w lidze od 5 stycznia (porażka z Al-Hilal 0:1 - PAP). Al-Nassr jest drugi i traci jeden punkt.

Ronaldo, który strzelił osiem bramek w siedmiu meczach ligowych, przed opuszczeniem boiska zdjął opaskę kapitańską i był gotowy cisnąć ją o murawę. W ostatniej chwili odzyskał panowanie nad sobą. Przed udaniem się do szatni oklaskiwał fanów Al-Nassr.

„Rozczarowani wynikiem, ale koncentrujemy się na naszym sezonie i nadchodzących meczach. Dziękujemy kibicom Al-Nassr za wsparcie, wiemy, że możemy na was liczyć!”, napisał Ronaldo na Twitterze.

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy