Marcin Dorociński gra z Tomem Cruise w najnowszej „Mission: Impossible”

portal tvrepublika.pl 25-03-2023, 18:30
Artykuł
Facebook.com/Marcin Dorociński

W najnowszej produkcji kultowej serii "Mission: Impossible" obok Toma Cruise zobaczymy, po raz pierwszy polskiego aktora, Marcina Dorocińskiego. Film "Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One" ma trafić do kin 14 lipca 2023 roku

Marcin Dorociński w swoim wpisie na Facebooku odniósł się ostatnio do swojej przygody, związanej z tym filmem: "Wszystko dobre, co się dobrze kończy. No i stało się. Moja misja niemożliwa rozpoczęta w grudniu 2021 roku dobiegła końca. Chciałabym się z Wami podzielić pamiątką z ostatniego dnia zdjęciowego. Obok mnie Chris McQuarrie zwany McQ – wspaniały reżyser, dzięki któremu jestem w tym projekcie. To był wielki zaszczyt poznać człowieka, który stoi za sukcesem „Top Gun: Maverick” i „Podejrzanych”. Jegomość po lewej to Eddie Hamilton – jeden z najwybitniejszych montażystów na świecie. A za nami ekran z ujęciem z filmu. Mając na uwadze troskę mediów i ostatnie nagłówki – zapytałem Eddie’go czy mnie nie wytnie, ale niech jego odpowiedź pozostanie między nami. Czy tak się stanie – będziecie musieli przekonać się sami już w lipcu, kiedy film wejdzie do kin. Wciąż nie mogę uwierzyć, że mogłem być częścią tej wielkiej machiny i wspaniałej przygody. Jestem szczęściarzem", napisał aktor na swoim profilu społecznościowym.

Występ Dorocińskiego z pewnością ucieszy fanów tego polskiego aktora. Fani serii "Mission: Impossible" mają znacznie mniej powodów do zadowolenia. W przyszłym roku pożegnamy się z postacią Ethana Hunta. 28 czerwca 2024 roku, po 27 latach, Misja przejdzie do historii - filmem "Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two".

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy