Najman pod ścianą, gala w Wieluniu odwołana

Artykuł
Marcin Najman
Fot.Twitter Marcin Najman

Organizacja MMA VIP 4 tworzonego przez Marcina Najmana stoi pod znakiem zapytania. Oburzenie internautów przelało czarę goryczy. Wszystko na skutek kontrowersyjnego wyboru „bossa” organizacji.

Andrzej Z. ps. „Słowik” czyli jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych przestępców Polski lat 90 oraz szef grupy pruszkowskiej został niedawno ogłoszony honorowym prezesem federacji.

Spora rzesza znanych osobistości wraz z Krzysztofem Stanowskim nawoływała do bojkotowania tej imprezy. Seria materiałów, wypowiedzi i moment kulminacyjny w postaci konfrontacji Najmana z dziennikarzem Kanału Sportowego doprowadziły do odwołania gali - podaje burmistrz leżącego niedaleko Wielunia – Złoczewa - Dominik Drzazga.

Sytuację w rozmowie z PAP burmistrz Wielunia Paweł okrasa przyznaje, że: umowa ws. promowanej przez byłego gangstera gali MMA w tym mieście, może być rozwiązana jeszcze w piątek wieczorem

–Niestety w tej chwili fala agresji, która przetacza się przez media społecznościowe, jest tak duża, że zagraża bezpieczeństwu mojej rodziny–podsumował.

 

Źródło: tysol.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy