Najman znów manipuluje opinią publiczną. Wykorzystuje do tego dzieci

Artykuł
Instagram.com/Youtube.com/Twitter.com

Marcin Najman po raz kolejny cynicznie wykorzystuje młodzież do zwiększenia swojej popularności. Tym razem posłużył się on zmanipulowanymi zdjęciami, aby ukazać wyimaginowaną popularność swojej federacji.

Spółka MMA-VIP, której prezesem jest Marcin Najman, zamierza zorganizować w Wieluniu galę sportów walki, która odbija się szerokim echem kontrowersji. Wszystko to za sprawą byłego gangstera mafii pruszkowskiej Andrzeja Z. ps. „Słowik”., który jest jednym ze współwłaścicieli federacji.

CZYTAJ: Mafioso ugoszczony przez burmistrza Wielunia. Boss Pruszkowa zaoferował niewiarygodną kwotę

Jak przyznał Najman pod wieluńskim ratuszem, rola Słowika w spółce ogranicza się do „pracy zdalnej” i jest jedynie on pracownikiem federacji MMA-VIP.

W trakcie żywiołowej dyskusji Najman odniósł się również  m.in. do współpracy Kanału Sportowego prowadzonego przez Krzysztofa Stanowskiego z przestępcami. Obaj Panowie wypominali sobie wzajemne wspieranie kryminalistów.

Uwagę przykuł jednak szczegół wykorzystywany cynicznie przez Najmana do promocji wydarzenia. Na Instagramie federacji MMA-VIP pojawiły się zdjęcia ponad setki osób zgromadzonych pod ratuszem w Wieluniu. Zostały one opatrzone komentarzem: Dziękujemy fanom gali za wsparcie

Jest to przykład niewątpliwej manipulacji i zatuszowania rzeczywistości, gdyż znaczna większość zgromadzonych przyszła w charakterze gapiów oraz by zaprotestować przeciwko organizacji wydarzenia. Młodzież ze szkół podstawowych, która pozowała do zdjęć z Najmanem, robiła to tylko i wyłącznie z powodów ironicznych.

CZYTAJ: Awantura z udziałem burmistrza w Wieluniu. Ratusz otoczyła policja

Jak przekazuje dziennikarz Krzysztof Stanowski, w czwartkowe przedpołudnie Rada Miejska w Wieluniu podjęła jednogłośnie uchwałę przeciwko organizacji wydarzenia w mieście.

Źródło: portal.tvrepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy