Prawdziwa strona Donalda Tuska. Odkryj ją na nowo: tuskznaczybieda.pl [wideo]

tuskznaczybieda.pl

Prawo i Sprawiedliwość uruchomiło stronę internetową tuskznaczybieda.pl. Szef PO Donald Tusk ruszył i jeździ po Polsce, ale my nie chcemy pozwolić mu na jazdę bez trzymanki. Nie ustajemy w demaskowaniu największego pozera polskiej polityki, mówił dziś poseł PiS Daniel Milewski. Jak dodał, podsumowanie rządów Tuska, to m.in. "podniesienie wieku emerytalnego, niskie płace, brak wsparcia dla przedsiębiorców, niskie nakłady na ochronę zdrowia, likwidowanie jednostek wojskowych, posterunków policji, bezrobocie, brak wsparcia dla rodzin w postaci programu 500 plus.

Wtórował mu sekretarz stanu w KPRM, poseł PiS Adam Andruszkiewicz, który stwierdził, że kiedy szef PO spotyka się z Polakami głównie atakuje rząd PiS zapominając jednocześnie o czasach kiedy rządziła PO i jak wówczas wykładało państwo polskie i "jak było źle zarządzane w sferze gospodarczej, ekonomicznej".

Podczas konferencji zaprezentowano także spot z archiwalnymi nagraniami z mediów z czasów premierostwa Tuska, gdzie mówiono m.in. o bezrobociu i braku perspektyw, a także o migracji zarobkowej.

W ocenie Milewskiego, "Polski nie stać na ekipę Tuska". "Jego urok, którym czarował polską opinię publiczną, na szczęście wyparował, a dzisiaj jego atrybutem jest zaciśnięta pięść", stwierdził poseł.

Na konferencji poinformowano o uruchomieniu strony internetowej tuskznaczybieda.pl. "Zebraliśmy materiały, dzięki którym każdy może sprawdzić, kiedy Donald Tusk mówi prawdę, a kiedy kłamie", mówił Milewski.

Andruszkiewicz wskazał, że na stronie zebrano i porównano dane gospodarcze z czasów rządów PO-PSL do PiS. "Państwo polskie pod rządami Prawa i Sprawiedliwości rozwija się dynamicznie, zażegnaliśmy wielką zmorę bezrobocia, która była zmorą także pod rządami Donalda Tuska, rekordowo podnieśliśmy płacę, ale również przeprowadzamy podwyżki rent i emerytur, rośnie przeciętne wynagrodzenie, jak również rekordowe środki wydawane są na inwestycje", przekonywał.

"Donald Tusk stara się używać półprawd i manipulacji. Na tej stronie będzie wykazywać i wykazujemy w miejscach, gdzie Donald Tusk różnego rodzaju tezy stawia, w których momentach się myli, w których manipuluje, a w których - mówiąc wprost - kłamie", mówił Andruszkiewicz.

Politycy zapowiedzieli, że będą monitorować objazdy lidera Platformy, aby informować lokalną społeczność o tym, jak wyglądały tam rządy PO.

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy