Się nie popisał. Antoni Królikowski zatrzymany przez policję. Usłyszy zarzuty?

Artykuł
stopklatka z filmu "Banksterzy", reż. Marcin Ziębiński, Dystrybucja: Kino Świat

Znany aktor z takich filmów jak "Polityka" Patryka Vegi czy "Banksterzy" Macieja Ziębińskiego wpadł w ręce wymiaru sprawiedliwości. Jak donoszą media, artysta miał być wpływem środków odurzających. Biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji poinformowało, że - policja miała "uzasadnione powody, żeby uznać, że może to być osoba w stanie nietrzeźwości", czytamy w serwisach internetowych.

Jak napisali dziennikarze warszawawpigulce.pl, patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli pojazd marki Audi. Siedzący za kierownicą mężczyzna był wprawdzie trzeźwy, ale narkotest wykrył, że zażywał substancje odurzające.

"Faktycznie doszło do zatrzymania 34-letniego mężczyzny", powiedział Bartłomiej Śniadała z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji. Mundurowy nie chciał jednak oficjalnie podać imienia i nazwiska. Portal Wirtualna Polska dociekł, że chodzi o Antoniego Królikowskiego. Sam aktor zgodził się na publikację wizerunku.

Do zatrzymania doszło w sobotę około godziny 16 w Warszawie. Wszystkie doniesienia policji oficjalne w rozmowie z Pudelkiem potwierdził menadżer aktora.

Źródło: pudelek.pl/wp.pl/KSP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy