Z sześciu osób rannych, jedna zmarła mimo prób reanimacji

Portal TV Republika 01-10-2023, 18:15
Artykuł
facebook.com

„Nie żyje jedna z sześciu osób poszkodowanych w wypadku, do którego doszło w przy Reblinie na drodze krajowej nr 6. To kobieta kierująca seatem, w który uderzył z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn opel” – poinformowała asp. Kamila Koszałka z zespołu prasowego KMP w Słupsku.

Do wypadku doszło w niedzielę po godz. 11 przy miejscowości Reblino (Pomorskie), na drodze krajowej nr 6. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Straż Pożarna informowała o sześciu osobach poszkodowanych. Słupska policja potwierdziła śmierć jednej z nich. To kobieta kierująca seatem. Pozostałe osoby trafiły do szpitala.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący autem marki Opel Astra 52-letni mężczyzna, jadąc w kierunku Koszalina z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący samochód marki Seat Ibiza. W wyniku zderzenia pojazdów, seat zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Kierująca pojazdem, mimo podjętej reanimacji, poniosła śmierć na miejscu” – przekazała asp. Kamila Koszałka.

Droga krajowa nr 6 była zablokowana przez ponad trzy godziny. Obowiązywał objazd. Obecnie jest już przejezdna. Na miejscu wypadku policja pod nadzorem prokuratora prowadziła oględziny, zabezpieczała ślady i dowody. Zadysponowano także m.in. kilka zastępów straży pożarnej.

 

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy